У лісовому господарстві України планують працевлаштувати кілька тисяч осіб

Держлісагентство вже приступило до створення нових робочих місць в різних регіонах України. Набрати нових співробітників розраховують найближчим часом.

Кабінет Міністрів України в рамках Антикризової програми планує створити додаткові 2500 робочих місць в лісовій галузі України, заявив глава Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький. Про це, в понеділок, 25 травня, повідомляє прес-служба Державного агентства лісових ресурсів. 

“Держлісагентство підтримує план уряду щодо подолання безробіття внаслідок пандемії коронавируса. Ми вже працюємо над створенням додаткових 2500 нових робочих місць в різних регіонах України “, — заявив Заблоцький.

Так, близько двох тисяч робочих місць планують створити в штаті державної лісової охорони. Ще 500 нових співробітників залучать в протипожежні підрозділи. Повідомляється, що такі будуть створені в в Дніпропетровській, Запорізькій і Луганській областях. 

“Для лісівників настала гаряча пора — як в прямому, так і переносному сенсі. За прогнозами, літо буде дуже спекотним, значить постійно буде триматися високий клас пожежної небезпеки “, — зазначив глава агентства.

Раніше Держлісагентство заявило, що обсяги незаконних рубок в лісах за січень-березень скоротилися на 34%.


Джерело:
—  https://korrespondent.net/ukraine/4232933-v-lesnom-khoziaistve-ukrayny-planyruuit-trudoustroyt-neskolko-tysiach-chelovek