У маневицьких лісах встановили ще три сучасні системи відеоспостереження

20:23 28.04.2021

На Маневиччині знаходяться найбільші площі лісових насаджень, в тому числі хвойних – вони під час пожежонебезпечного періоду найбільше у зоні ризику.

Про це повідомили у пресслужбі Волинського ОУЛМГ.

У державному підприємстві «Маневицьке лісове господарство» розмістили телевізійну систему спостереження на території Вовчицького лісництва.

Радіус огляду – понад 20 кілометрів. Оптика дозволяє максимально наблизити об’єкт. Черговий у режимі реального часу наглядає за прилеглими масивами за допомогою спеціального монітора.

Також спостерігати за лісовим масивом можна зі смартфона. Лісничий зможе страхувати оператора і переглядати зображення онлайн з камери будь-де за наявності мережі Інтернет.

Над всіма лісовими масивами ведуть відеонагляд і в державному підприємстві «Городоцький лісгосп». Камери відеоспостереження встановили у всіх лісництвах: Городоцькому, Новорудському, Троянівському та Боровому. У Лишнівському та Градиському з’явилися останнім часом.

Така система спостереження за державним лісовим фондом дає змогу точно визначити координати спалахів лісових пожеж, оперативно ліквідувати загоряння.

Лісова охорона, залежно від класу пожежної безпеки, проводить чергування в денний час, а в періоди тривалої відсутності опадів – заступають на цілодобове.

https://manevychi.rayon.in.ua/news/372743-u-manevitskih-lisah-vstanovili-shche-tri-suchasni-sistemi-videosposterezhennia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *