У Народицькому спецлісгоспі встановлено нову камеру відеоспостереження

24 Січня 2022, 17:25

П’яту камеру відеоспостереження за лісовими масивами було розміщено в с. Базар Коростенського району, яка дозволяє максимально приблизити об’єкт до 32 крат, а також побачити дим в радіусі до 30 кілометрів. Про це повідомляє ДП «Народицький спецлісгосп».

«Черговий у режимі реального часу спостерігає за лісом через монітори. Комплексна система реагування на лісові пожежі, камери якої по системі передачі даних WI-FI передають відеокартинку в реальному часі, дозволяє оперативно виявляти і ліквідувати загрозу загоряння в лісових масивах та вчасно реагувати на них не допускаючи розповсюдження вогню.

Зображення з усіх відеокамер виведені на диспетчерські пункти, які розташовані в Базарському лісництві та центральному корпусі лісгоспу», – йдеться у повідомленні.

Директор підприємства Руслан Антонюк зауважує, що під час пожежонебезпечного періоду  лісові масиві перебувають у зоні ризику, тому, встановлена система є  вкрай необхідною, вона дає змогу точно визначати координати навіть вночі.

Головним завданням державної лісової охорони є забезпечення пожежної безпеки в лісах, шляхом проведення планових профілактичних заходів, оперативного виявлення  і ліквідації лісових пожеж на території лісового фонду.

http://zhitomir.today/news/society/u_naroditskomu_spetslisgospi_vstanovleno_novu_kameru_videosposterezhennya-id47347.html

 11 total views,  1 views today