У Собківському лісництві Уманського лісгоспу провели протипожежні навчання

Тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі в лісі провели на базі Собківського лісництва ДП «Уманське лісове господарство». Разом з працівниками Уманського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області лісівники відпрацьовували алгоритм дій у випадку виявлення загорань у лісовому масиві.

На навчаннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж. Крім того, було відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж.

Такі заходи необхідні, адже дають змогу скоординувати спільні дії, зменшити час на ліквідацію, а відповідно, і збитки від лісових пожеж. Навчання показали хорошу організацію та готовність підрозділів, які брали в них участь, до спільних дій у випадку гасіння великих лісових пожеж.

Незважаючи на протипожежну готовність, уманські лісівники ще раз підкреслюють, що найкращий метод боротьби з вогнем у лісі – це не допустити його появи. Головною причиною лісових пожеж залишається людський фактор і людська недбалість. Тому лише відповідальна поведінка громадян є запорукою збереження лісів.

https://lis-ck.gov.ua/?p=22277
ДП “Уманське лісове господарство”