У столиці відкрили Музей лісу (фото)

12 вересня 2023 г. 20:42

Напередодні Дня працівника лісового господарства у Броварському лісництві Києва відкрили Музей лісу. Основою колекції стали старовинні документи та інструменти, раритетні фотографії та елементи спецодягу.

Про це, як стало відомо повідомила пресслужба КМДА.

Зазначається, що у музеї можна побачити, як зароджувалася та змінювалася лісова галузь міста впродовж багатьох десятиліть.

“Тут є старовинні документи та інструменти, раритетні фотографії та елементи спецодягу. А найголовніше – у цьому музеї можна відчути дух лісництва і зустріти людей, котрі віддані своїй справі”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ідея створення Музею лісу виникла під час ремонту на території Броварського лісництва, яке входить до складу КП “Дарницьке лісопаркове господарство”. Тоді працівники знайшли документи, датовані 19-20 століттями, зокрема, “Протокол про порушення”, складений 1879 року, а також лист 1914 року про нагороду золотою медаллю “казенного лісового обʼїзника Івана Волкова”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Ці та інші документи, пов’язані з розвитком Броварського лісництва, лягли в основу експозиції разом зі знайденими старими фотографіями та інструментами. Одним із найдавніших експонатів музею став так званий “меч Колесова” 1883 року – знаряддя праці, аналоги якого досі використовують для посадки сіянців і саджанців лісових культур”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у власності територіальної громади Києва перебувають три комунальні підприємства, які відповідають за розвиток лісової галузі: КП “Дарницьке лісопаркове господарство”, КП “Святошинське лісопаркове господарство” та КП “Лісопаркове господарство “Конча-Заспа”. Загальна площа земель, підпорядкованих столичним лісопарковим господарствам у межах міста, становить понад 31 тисячу га, що фактично складає 37 відсотків площі Києва.

Музей лісу працюватиме для відвідувачів один раз на тиждень – щосереди.

Вхід до музею безкоштовний.

Читайте: У Броварському лісництві створять Музей лісу

Фото: КМДА

https://kievvlast.com.ua/news/u-stolitsi-vidkrili-muzej-lisu-foto

Loading