У Верховній Раді вимагають відставки голови ДСНС Луганщини

Cіпратов Роман

18.07.2021

Тимчасова слідча комісія з розслідування причин пожеж у Луганській області у минулому році вимагає відставки голови регіональної Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайла Пшика.

Про це заявив народний депутат Максим Ткаченко в інтерв’ю телеканалу «Дом».

Як повідомив депутат, комісія завершила роботу і звернулася до нового міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського з проханням про притягнення винних до відповідальності. Згідно з висновком комісії, Михайло Пшик не впорався зі своїми обов’язками під час боротьби з пожежами та ліквідації наслідків трагедії, тому ТСК наполягає на відставці голови ДСНС Луганщини.

Ткаченко додав, що вважає незадовільною роботу виконавчої влади регіону в цілому.

«Там абсолютно всі чиновники отримують подвійні оклади, подвійні зарплати. Тобто більше, ніж у Житомирі, Вінниці або Черкасах. І вони мають уважніше працювати. І також була повністю провалена їхня робота під час пожежі минулого року з евакуації людей, з інформування людей про пожежі. На це у висновках Тимчасової слідчої комісії ми теж вказали», ‒ зазначив депутат.

Він також підкреслив, що на Луганщині, яка входить до зони проведення операції Об’єднаних сил, місцева виконавча влада повинна працювати «вдесятеро уважніше, вдесятеро зосередженіше».

Нагадаємо, у липні минулого року вогонь знищив близько 5 тис. га лісу, більше сотні будинків згоріли, загинули 6 осіб. У вересні та жовтні вигоріло понад 20 тис. га та знищено понад 600 будинків, 11 осіб загинули.

https://donpatriot.news/article/u-verhovn-y-rad-vimagayut-v-dstavki-golovi-dsns-luganschini

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *