«Українська правда» шукає журналіста для висвітлення клімату й екології

23 Вересня 2022 | 18:49

Минули часи, коли теленовини про захист довкілля розпочиналися фразою «екологи б’ють на сполох!». Через загрози російської агресії медіа почали більше цікавитися темами на кшталт адаптації країни до зміни клімату.

«Українська правда» оголосила конкурс на вакансію журналіста, який висвітлюватиме теми кліматичних змін, а також впливу війни на екологію. Про це повідомила головна редакторка виданя Севгіль Мусаєва.

Залучення спеціалізованого журналіста стало можливим завдяки проєкту Report for the World, фіналістом якого стала «Українська правда». Ця програма передбачає і навчання кореспондента. «Якщо я не помиляюся, це перша така позиція серед українських медіа. І так — вона про майбутнє, про яке потрібно думати вже сьогодні. Так, звучить трохи «з галузі фантастики», але, повірте, за кілька років все це буде дуже важливо», — зазначила Севгіль Мусаєва.

Як ідеться в описі вакансії, кандидатам  достатньо базових знань про екологію:

«Ідеальний кандидат має орієнтуватися в соціальній та політичний ситуації в Україні. Потрібне базове розуміння проблем зміни клімату в Україні та в усьому світі. Рівень володіння письмовою та розмовною англійською мовами — Intermediate».

Писати претендентам Севгіль Мусаєва пропонує їй особисто.

На фото: горять херсонські плавні, сайт «Рубрика»

https://detector.media/infospace/article/203106/2022-09-23-ukrainska-pravda-shukaie-zhurnalista-dlya-vysvitlennya-klimatu-y-ekologii/

Loading