Українці одного разу прокинуться і виявлять себе в африканській пустелі без дерев, – Бистряков

“Українці одного разу прокинуться і виявлять себе в африканській пустелі. Під нами – будуть болота і ями, а дерев не знайдеш на багато кілометрів вперед”, – про це, під час прес-конференції Благодійного фонду захисту свободи слова, сказав композитор, член Наглядової ради Фонду захисту свободи слова Володимир Бистряков.

“Київ завжди славився зеленими деревами. А зараз ми бачимо, як ростуть багатоповерхівки, в тих місцях, де раніше був ліс. Вирубуються столітні дерева, наприклад, у нас в Голосієво. Це просто неподобство! Завдання нас, як то кажуть, убогих-сирих, перед владою, щоб цю справу призупинити на користь українського народу.  На жаль, у нас народ трохи інертний і ці проблеми його мало цікавлять. Наш обов’язок – говорити про це голосно, через ЗМІ. Рано чи пізно щось зрушиться з місця”, – заявив Бистряков.

Він підкреслив, що про проблему вирубки лісів потрібно говорити хоча б через журналістські конкурси, через збори і мітинги небайдужих людей.

“Все-таки у нас вода камінь точить. І знаєте що прикро? Що наша деревина продається нашим західним друзям, які свої ліси бережуть. Наприклад, в Німеччині та Голландії дуже дбайливо ставляться до природи. Якщо ми поставили собі таке завдання – йти в Європу, то чому ми не бачимо в упор ставлення до природи, ставлення до людини. Адже, природа – це і є людина. Це те, чим ми дихаємо”, – зазначив Бистряков.