Уряд Греції запровадить суворіший штраф за підпал після великих лісових пожеж

Тетяна Борисенко
Тетяна Борисенко
Редактор новин

3 Серпня 13:00

© Getty Images

Пожежі завдали країні величезних збитків

Масова лісова пожежа, яка завдала шкоди Греції, спонукала її уряд запровадити суворіші заходи покарання за підпали.

За повідомленням Associated Press, запропонований захід спрямований на те, щоб відмовити потенційних злочинців та притягнути до відповідальності винних у заподіянні збитків пожежами.

Міністр цивільного захисту Василіс Кікіліас повідомив, що подробиці цих нових заходів будуть опубліковані протягом наступного місяця. Він підкреслив, що санкції за умисні чи безвідповідальні підпали будуть значно збільшені та перевищать нинішній рівень удесятеро.

Такі покарання були б порівняні із законами про жорстоке поводження з тваринами, прийнятими два роки тому, які передбачають значні штрафи у розмірі до 55 000 доларів та потенційний тюремного ув’язнення терміном на десять років.

Влада Греції заявила, що більшість із 667 пожеж, що виникли в Греції за останні тижні, були викликані «людською рукою».

Кікіліас заявив, що в деяких районах пожежі спалахнули в декількох місцях в безпосередній близькості в той самий момент, що передбачає причетність паліїв, які прагнуть поширити вогонь далі.

«Різниця з іншими роками полягала в погодних умовах. Зміна клімату, що призвела до історичної та безпрецедентної хвилі тепла, вже тут», – додав він, цитує The Guardian.

Метеорологи ніколи не реєстрували такі високі температури у Греції протягом такого тривалого часу. За винятком островів в Егейському та Іонічному морях температури досягли 15-річного максимуму.

https://www.meteoprog.com/ua/news/606931-kitaiskii-goroskop-na-pyatnicyu-4-serpnya.html

Loading