Уряд призначив ще одного заступника у Мінприроди

Кабінет міністрів України призначив Руслана Стрільця заступником міністра охорони навколишнього середовища і природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Про це  стало відомо з розпорядження Кабінету міністрів, оприлюдненого на Урядовому порталі.

Відомо, що до цього часу Стрілець займав посаду  заступника директора департаменту з питань поводження з відходами, екологічної безпеки та переходу до кругової економіки Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища. А раніше був директором департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.

Раніше Кабінет міністрів України призначив Ірину Ставчук заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України.   

Нагадаємо, що Кабмін ухвалив рішення про створення окремого Міністерства захисту довкілля. Відповідну постанову уряд прийняв сьогодні, 27 травня, на своєму засіданні. 19 червня  народні депутати України проголосували за призначення  Романа Абрамовського на посаду міністра захисту довкілля та природних ресурсів України. 

https://greenpost.ua/news/kabmin-pryznachyv-shhe-odnogo-zastupnyka-u-minpryrody-i10466

***

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 2 липня 2020 р. N 809-р

Київ

Про призначення Стрільця Р. О. заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

Призначити Стрільця Руслана Олександровича заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Прем’єр-міністр УкраїниД. ШМИГАЛЬ

Інд. 19

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KR200809.html