Ужгород: Уперше в історії лісову галузь Закарпаття очолила жінка

Це – Вікторія Білоусова. У понеділок, 18 жовтня, в Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства вона приступила до виконання обов’язків начальника.

Як повідомляє офіційний сайт управління, того ж дня вона ознайомилася з колективом управління та наголосила, що особисто триматиме на контролі питання охорони, збереження і відновлення лісів.

Додамо, що Закарпатська – найбільш лісиста область України. На її території працюють два десятки лісгоспів, у яких зайнята велика кількість працездатного населення. І ця галузь – провідна в економіці краю. Однак уже другий рік лісмисливгосп залишався без очільника. І це викликало здивування громадськості. Але експерти схиляються до думки, що центр і місцеві високопосадовці ніяк не могли дійти згоди щодо кандидатури.

У наказі голови Державного агентства лісових ресурсів України Юрія Болоховця від 12 жовтня сказано: В. Білоусову призначено на вказану посаду “як таку, що визначена переможцем конкурсу з випробувальним строком шість місяців”. Варто також зазначити, що конкурс проводився ще навесні. Однак лише тепер переможцеві нарешті ввімкнули зелене світло.

До речі, певний час Вікторія Білоусова працювала заступником директора Свалявського держлісгоспу. Галузь знає.

Василь НИТКА.

Ужгород.

Фото з сайту обллісмисливгоспу.

http://www.golos.com.ua/news/144187