В ДП «Народицький спецлісгосп» нагороджено працівників, лісову охорону, інженерно-технічний персонал, які гасили вогонь у неймовірно складних умовах

Цьогорічна весна була небезпечна і складна. В ДП «Народицький спецлісгосп» сталися масштабні лісові пожежі, які виникли в результаті недбалості та легковажності людей, які приходять до лісу відпочивати, залишають після себе багаття або кинуті в підсохлу траву недопалки. Вони знищили багато гектарів лісу, перетворили мальовничі місця в горільники з обвугленими стовбурами. Те, що створювалося природою і людьми протягом багатьох років, миттєво загинуло від вогню.

Щоденно на гасінні були задіяні працівники спецлісгоспу, лісова охорона, інженерно-технічний персонал, гасили вогонь у неймовірно складних умовах.

Допомогу людьми, технікою та матеріалами постійно надавали лісгоспи всієї області.

Сьогодні в приміщенні спецлісгоспу було нагороджено багато працівників, їм вручено Почесні грамоти та Подяки Державного агентства лісових ресурсів України, нагороди Житомирської обласної державної адміністрації, відзнаки Товариства лісівників, а також грошові винагороди.

ДП “Народицький спецлісгосп”