В другому кварталі може відбутися корпоратизація держпідприємства “Ліси України”

17 ЛЮТОГО , 2023  

ДП “Ліси України”, створене в рамках реформи державної лісогосподарської галузі, в рамках якої 158 лісогосподарських підприємств об’єднали в єдине державне спеціалізоване підприємство, перетворять на акціонерне товариство зі 100%-ю часткою держави.

Відповідний законопроєкт буде подано до Верховної Ради у другому кварталі цього року, спрогнозував міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Підприємство (ДП “Ліси України”) буде реорганізовано у відповідне державне акціонерне товариство. Законопроєкт сьогодні проходить узгодження в центральних органах виконавчої влади, і, я думаю, що в другому кварталі його вже буде направлено до Верховної Ради”, – сказав Стрілець.

Як повідомлялося, ДП “Ліси України” створено для управління всіма державними лісгоспами відповідно до Державної стратегії управління лісами України до 2035 року. На баланс підприємства було передано 158 лісогосподарських підприємств, а 24 обласних управління укрупнено до дев’яти регіональних управлінь лісового та мисливського господарств.

https://open4business.com.ua/u-drugomu-kvartali-mozhe-vidbutysya-korporatyzacziya-derzhpidpryyemstva-lisy-ukrayiny/

Loading