В обласному центрі Волині відбулась урочиста Академія з нагоди прийдешнього свята – Дня Незалежності України

ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 21 серпня, на Київському майдані Луцька, перед головною адмінбудівлею області, відбулись урочистості та мистецька композиція «Земля моя, найкраща і єдина». Участь у святковому заході, з нагоди 29-ї річниці Незалежності України, взяли перші особи області та Луцька, депутати обласної ради, працівники структурних підрозділів виконавчої влади, представники духовенства, керівники правоохоронних органів, студентська та учнівська молодь,  представники громадськості та ЗМІ.

Розпочався захід із виконання Державного Гімну України, по тому учасники  урочистостей поклали квіти до пам’ятника «Борцям за волю і незалежність України».

Голова обласної ради Ірина Вахович привітала усіх присутніх із прийдешнім великим державним святом від себе особисто та від усіх обранців волинської громади. 

“Кожен свідомий українець хоче бачити нашу державу заможною, міцною, конкурентоспроможною,  де принципи гідності та поваги до кожної особистості є основоположними.  За цих 29 років Україна відбулась як держава, однак сьогодні ми маємо досить серйозні виклики – як зовнішні, так і внутрішні. Це війна на сході держави, анексія Криму і в цей день, як ніколи, хочеться щиро побажати нашій Україні миру, процвітання та головне – єдності! Вітаю кожного українця і кожного волинянина із цим святом. Будьмо гідними наших пращурів і живімо для нинішніх та майбутніх поколінь так, щоб наші діти гордилися нашими здобутками. Любіть і поважайте один одного, не шукайте один в одному недоліків, а шукайте позитив, адже це запорука нашого успіху”, – наголосила вона. 

Почесним гостем на святковому заході виступив народний артист України, лауреат Шевченківської премії, Герой України – Василь Зінкевич. Цього дня його було нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня.

Високі державні нагороди цього дня отримали й інші відомі волиняни. Так,  орден княгині Ольги ІІІ ступеня було вручено голові Волинської обласної організації Профспілки працівників державних установ України Ользі Сабуровій, а начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка удостоєно почесного звання “Заслужений лісівник України”.

Грамотою Верховної Ради України та нагрудним знаком, за заслуги перед українським народом, вагомий особистий внесок в наукову, навчально-методичну, виховну роботу, а також у підготовку фахівців фізичної культури і спорту,  нагороджено Романа Черкашина – доцента кафедри спортивно-масової та туристичної роботи Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. У зв’язку із його відсутністю на святі, цю відзнаку голова обласної ради Ірина Вахович передала ректорові вишу Анатолію Цьосю.

Окрім того, з нагоди головного державного свята нашої держави, керівники області офіційно передали ключі від трьох нових спеціалізованих автомобілів “Citroen Jumper” – директорові КП “Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Володимиру Шмалю. Ці транспортні засоби було закуплено коштом Національної служби здоров’я України для надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID -19, спричинену коронавірусом CARS-COV-2.

http://volynrada.gov.ua/news/v-oblasnomu-tsentri-volini-vidbulas-urochista-akademiya-z-nagodi-priideshnogo-svyata-dnya-nezal