В Росії спалахнули масштабні лісові пожежі: вогонь охопив десятки тисяч гектарів

14 травня 2021 , 17:05

В Росії відбувається низка лісових пожеж / 72RU

В Росії відбувається низка лісових пожеж по всій країні. Майже 90% всього вогню охопило Тюменську область.

Джерело:24 канал

В лісах регіону ввели режим надзвичайного стану. Місто охопило декілька шарів смогу, а в повітрі відчувається запах диму.

НС запровадили через сильні лісові пожежі на всій території Тюменської області і в регіонах Омської області. Загасити вогонь активно намагаються Міністерство надзвичайних ситуацій та Міноборони, але наразі виправити ситуацію поки не вдається.

  • До речі! В регіоні – спекотна погода. Температура вдень підіймається до 25 градусів тепла. У місцевості давно не було дощів. Також поширенню вогню сприяє сильний вітер.

Напередодні в Тюмень прибули одразу 2 групи, щоб допомогти пожежникам. Наразі до гасіння залучили приблизно 200 парашутистів-десантників, 559 одиниць техніки і 3 повітряні судна. Також 36 одиниць авіаційної техніки контролюють ситуацію.https://t.me/rian_ru/97139?embed=1&single=1

Яка причина пожежі

За словами місцевих жителів, горить сухий очерет вздовж місцевих водойм. Швидше за все, загоряння сталося через діяння рибалок. Осередки вогню розташовані насамперед уздовж річок чи доріг.

  • Відзначимо! Загалом в Росії за 13 травня відбулось 53 лісових пожеж на 54 тисячах гектарах.

Кількість лісових пожеж в Тюменській області зросла за добу. Попри 35 пожеж, які загасили, загальна кількість збільшилася на 16. Площа, яку охопив вогонь – 2 тисячі гектарів. 

У Росі спалахнули масштабні лісові пожежі / Фото 72RU

Автор: Анастасія Мигидюк

https://24tv.ua/rosiyi-spalahnuli-masshtabni-lisovi-pozhezhi-tisyachi-novini-rosiyi_n1626901