В Рубіжному відбулось експериментальне тренування ліквідації лісових пожеж

Сьогодні, 09 липня 2021 року на територій нашої громади проводиться експериментальне тренування на тему: «Можливість використання водозабірних свердловин Рубіжанської міської територіальної громади у ліквідації лісових пожеж під час пожежонебезпечного періоду».

Метою експериментального тренування є попередження та не допущення повторення широкомасштабних ландшафтних пожеж, які були  у 2020 році на Луганщині. Великою проблемою під час торішніх пожеж були спекотні погодні умові, сильні пориви вітру та перебої з електропостачанням, що унеможливлювало вчасно та оперативно реагувати на лісові пожежі.

Під час тренування є можливість на практиці перевiрити оперативну готовність та взаємодію працівників комунальних підприємств Рубіжанської міської ради з особовим складом служби з надзвичайних ситуацій, які будуть залучені до ліквідації пожеж у природних екосистемах. А ще – це можливість перевірити готовність наявних технічних засобів, що можуть бути залучені до ліквідації  ймовірних лісових пожеж.

Варто пам’ятати, що більшість лісових пожеж виникають через людську недбалість! Тому Рубіжанська міська рада закликає жителів громади дотримуватися правил пожежної безпеки в лісі та особисто стати на сторожі зелених багатств Луганщини, а саме: не розводити багать у лісі та поблизу лісових масивів та зелених насаджень, на сільхозгосподарських угідях, в інших недозволених місцях, адже без свідомої поведінки зі сторони громадськості, усвідомлення людьми масштабів загрози, що несе в собі нещадний вогонь – лісові масиви Луганщини не будуть в повній безпеці. Лише особисте правильне ставлення людини до лісу та власна відповідальна поведінка стануть запорукою збереження зеленого багатства України – зелених легень нашої планети.

Джерело: Фейсбук-група “ПРАВДА ТУТ”

https://rubezhnoe.com/novosti-rubezhnogo/v-rub-zhnomu-v-dbulos-eksperimentalne-trenuvannja-l-kv-dac-l-sovih-pozhezh.html