В Турции горят леса возле курортов Мармарис и Ичмелер (ВИДЕО)

 27 июн в 13:32

В Турции горят леса близ курортов Мармарис и Ичмелер. Видео происходящего публикуют в соцсетях очевидцы.

В Турции горят леса возле курортов Мармарис и Ичмелер (ВИДЕО)

В тушении пожара принимают участие пять вертолетов.

В Турции горят леса возле курортов Мармарис и Ичмелер (ВИДЕО)

https://vestikavkaza.ru/news/v-turcii-gorat-lesa-vozle-kuorotov-marmaris-i-icmeler-video.html

***

На курорті Мармарис у Туреччині спалахнула лісова пожежа, туристів евакуюють: відео

27 червня, 2021, 16:35

Для того, щоб погасити пожежу, рятувальники задіяли авіацію.

На курорті Мармарис у Туреччині спалахнула лісова пожежа, туристів евакуюють: відео

© НТВ

У Туреччині біля курортного міста Мармарис спалахнула лісова пожежа, повідомляє Haber Turk. Вогонь розповсюдився в бік курортів, місцева влада вирішила евакуювати туристів.

Зазначається, що вогонь виник із невідомої причини в лісовому масиві Памукак на шосе Мармарис – Ічмелер. Для гасіння пожежі була задіяна авіація. Місцева влада повідомила, що пожежа не становить загрози для населених пунктів, і проводить роботи щодо його гасіння.

Відзначимо, що вчора, 26 червня, в районі Ісламлар Кашского району Анталії спалахнула лісова пожежа. В результаті вогнем були пошкоджені дві вілли з 1000 гектарами лісу й оливковими гаями.

Речник МЗС Олег Ніколенко усвоєму  Twitter заявив, що в Туреччині постраждалих від лісової пожежі серед цивільних, зокрема українців, немає.

“Поблизу м. Мармарис в Туреччині триває масштабна лісова пожежа. До гасіння залучені гелікоптери та спецтехніка. Постраждалих серед цивільних, зокрема українців, немає. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба доручив консульству України в Анталії тримати ситуацію на особливому контролі”, – написав Ніколенко.

https://zn.ua/ukr/WORLD/na-kurorti-marmaris-u-turechchini-spalakhnula-lisova-pozhezha-turistiv-evakujujut-video.html

***

У Туреччині – лісові пожежі біля курортного міста: є загиблий

У Туреччині - лісові пожежі біля курортного міста: є загиблий

У провінції Мугла в курортному містечку Мармарисі спалахнули з лісові пожежі.

27 червня пожежі виникли в лісових масивах поблизу готелів та поселень у прибережному районі Ічмелер. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Hurriyet.

Це сталося після того як температура піднялася вище сезонних норм.

Багато працівників лісу та пожежників, включаючи шість вертольотів, бульдозерів та цистерн для води залучені до боротьби із полум’ям, швидкому поширенню якого по регіону сприяє вітер.

Губернатор Мугли Орхан Тавлі заявив, що вітер у регіоні ускладнює зусилля пожежогасіння.

Вогонь перекинувся на пришвартовану біля берега яхту вартістю 2 мільйони турецьких лір – вона згоріла вщент.

“Команди працюють відповідно до того, як вітер змінює свій напрямок”, – сказав губернатор, додавши, що багато підкріплень з прилеглих районів прийшли на допомогу.

Вдень 27 червня влада провінції повідомила, що пожежу взяли під контроль.

Повідомляється, що один із ліквідаторів пожежі загинув. Про постраждалих серед цивільних, зокрема, туристів не повідомляється.

В МЗС України повідомили, що міністр Дмитро Кулеба доручив консульству України в Анталії тримати ситуацію на особливому контролі.

“Поблизу міста Мармарис в Туреччині триває масштабна лісова пожежа. До гасіння залучені гелікоптери та спецтехніка. Постраждалих серед цивільних, зокрема українців, немає.

Дмитро Кулеба доручив консульству України в Анталії тримати ситуацію на особливому контролі” – написав у Twitter речник МЗС Олег Ніколенко.

Метеорологічне відомство країни підтвердило, що минулий місяць був найтеплішим за останні 51 рік у Туреччині, попереджаючи, що найближчими днями температура може зрости.

https://t1.ua/news/58574-u-turechchyni-lisovi-pozhezhi-bilya-kurortnoho-mista-ye-zahyblyy.html