В Україні буде проведено інвентаризацію водних та лісових ресурсів, а також об’єктів комунальної та держвласності

Сьогодні, 14:21

В Україні проведуть інвентаризацію водних та лісових ресурсів, а також об’єктів державної і комунальної власності, що знаходяться на території територіальних громад.

Про це повідомив очільник Мінрегіону Олексій Чернишов під час наради з представниками міністерств, інших ЦОВВ та облдержадміністрацій щодо виконання Рішення РНБО «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади. Зокрема, у заході взяли участь представники Міндовкілля, Держгеонадра, ДПС, Держгеокадастру, Мін’юсту, Мінекономіки, Мінагрополітики, Фонду Держмайна, Держводагентства та Держлісагентства.

Участь в селекторній нараді, від Одеської обласної державної адміністрації, взяли заступник голови Одеської ОДА Костянтин Гой, директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Дмитро Радулов і директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Алла Стоянова.

«Згідно з інформацією від Міндовкілля, Держводагентства та Держлісагентства щодо об’єктів поверхневих вод, основних характеристик лісництв та територій, яку вони займають, наразі виникла необхідність проведення ретельної системної роботи для отримання достовірної інформації про такі об’єкти та здійснення заходів з їх оцифровування», – зазначив Олексій Чернишов.

Своєю чергою, заступник Міністра В’ячеслав Негода наголосив, що «задача наразі – скоординувати роботу, створити дорожню карту по кожному напрямку та визначити терміни виконання. Для цього ми повинні з’ясувати, які є проблеми, і що потрібно зробити на рівні центральної влади».

За підсумками наради учасники погодили рішення щодо створення комісій на регіональному рівні із залученням представників галузевих міністерств та інших центральних органів виконавчої влади при обласних державних адміністраціях з метою координації проведення інвентаризації земель водного та лісового фондів на землях комунальної власності та поставлено завдання розібратися з лісовим фондом в 0,8 млн. га на землях запасу, якого не має взагалі в реєстрі, а є лише декотра інформація на папері.

Источник: https://oda.odessa.gov.ua

http://topnews.odessa.ua/other/2021/07/10/318716.html