В Україні держслужбовцям будуть нараховувати зарплату за результатами їх роботи

Автор: Шевченко Лилия -22:23, 04 тра, 2021

В Україні запускають експериментальний проект, який змінить систему нарахування заробітної плати для держслужбовців. Пілотний проект буде тривати два роки, після чого буде впроваджений у всіх областях країни.

В Україні держслужбовцям будуть нараховувати зарплату за результатами їх роботи - today.ua

Експериментальний проект по впровадженню системи оплати праці на державній службі на основі класифікації посад буде запущений в Секретаріаті Кабінету міністрів України (СКМУ), Національному агентстві з питань державної служби (Надсен) і його територіальних органах, Мінфіні і Міністерстві цифровий трансформації.

Триватиме “пілот” з 2021 по 2022 рік. Мета програми полягає в тому, щоб державні службовці могли підвищити свої доходи за рахунок поліпшення якості своєї праці.

Звичайно ж, не йдеться про топ-чиновників, заробітки яких досить високі, але величезна частина фахівців у держсекторі отримують мінімальну зарплату. На думку експертів, така ситуація негативно впливає на весь апарат державного управління, спостерігається масовий відтік професійних кадрів.

Очікується, що в державному секторі вдасться підвищити рівень оплати праці, але зарплата кожного окремого спеціаліста буде залежати від результатів його роботи. Розробники реформи впевнені, що таким чином доходи держслужбовців стануть ближчими до ринкових і це приверне професіоналів на вакантні посади в державних органах.

https://biz.today.ua/russkij-v-ukraine-gossluzhashhim-budut-nachislyat-zarplatu-po-rezultatam-ih-raboty/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *