В Україні смертність від “бруду” втричі більша ніж в Європі

Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами

В Україні смертність, зумовлена екологічним фактором, становить 67 на 100 000 населення, тоді як у Європі середній показник — 20 смертей на 100 000 населення. Таку статистику оприлюднив Центр громадського здоров’я у Facebook. 

Як інформує ЦГЗ, забруднення атмосферного повітря – одна з найважливіших глобальних проблем, з якими зіткнулося людство. Адже у чисте повітря не тільки потрапляють шкідливі речовини, згубні для живих організмів, але й змінюється клімат Землі.

У погіршенні екологічної ситуації найчастіше звинувачують різні підприємства, які викидають шкідливі речовини у повітря, воду, грунт. Однак не тільки вони є винуватцями екологічних проблем.

“Ми зможемо змінити ситуацію, якщо почнемо сортувати побутові відходи, прибирати сміття в лісах і парках. Також важливо перестати вирубувати дерева, зливати хімікати в каналізацію, спалювати сухостій. Не полінуйтеся зробити хоча б один крок до поліпшення стану навколишнього середовища”, – ідеться у повідомленні.

Зупинити забруднення навколишнього середовища, і, власне, загрозу своєму життю, можна посадивши дерево, користуючись еко транспортом, раціонально використовуючи воду чи сортуванням  сміття. Почніть з себе!

Як відомо, за оцінками ВООЗ тривалість здорового життя в країні очікується в межах 64 років, в тому числі для чоловіків 60,3 року і для жінок – 67,6 років.

https://greenpost.press/news/v-ukrayini-smertnist-vid-brudu-vtrychi-bilsha-nizh-v-yevropi-i7966