В Ужгородському районі знову горить екосистема

Ужгородська районна державна адміністрація 

В Ужгородькому районі знову горить екосистема. Цього разу пожежа охопила урочище Єново, що знаходиться у селі Руська Мочар Великоберезнянської територіальної громади.

Вчора, близько 17.00 відбулося загоряння 4,7 га лісової підстилки та культур урочища, тож начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець – голова Ужгородської РДА оперативно прибув на місце подій та особисто побачив, оцінив масштаби пожежі. До ліквідації надзвичайної ситуації було залучено 50 працівників лісгоспу, 30 працівників ДСНС та 50 чоловік місцевого населення.

Станом на 08:30 10 серпня пожежа ліквідована повністю.

Основна частина пожеж у природних екосистемах виникає через людську недбалість та неуважність. Ми закликаємо жителів району бути обережними та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів або на відкритих територіях. Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин а також неконтрольоване поширення вогню! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером „101”.

Більше фото та відео на нашому офіційному телеграм-каналі
https://t.me/uzhorodrda

Loading