Василь Кузьович став новим главою Держлісагентства: що про це відомо

16:17, сьогодні

Василь Кузьович – новий глава Держлісагентства

Василь Кузьович на фото – по центру / bati.nubip.edu.ua

Уряд призначив нового голову Державного агентства лісових ресурсів України. Ним став Василь Кузьович. Його попередника Андрія Заблоцького Кабмін звільнив на початку липня.

Відповідне рішення Кабінет Міністрів прийняв на черговому засіданні 15 липня, пише 24 канал.

Відтак, Василь Кузьович став головою Державного агентства лісових ресурсів, а Юрій Болоховець – його заступником.

Що відомо про Василя Кузьовича?

Він кандидат сільськогосподарських наук, доцент, завідувач кафедри лісового і садово-паркового господарства Бережанського агротехнічного інституту у Тернопільській області.

Що цьому передувало

Попередника Кузьовича – Андрія Заблоцького із займаної посади звільнили 2 липня. Хоча інформація про його відставку й з’являлася раніше, зокрема, – у травні.

Причиною тоді називали нібито розподіл Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища на два відомства. Втім, Заблоцький інформацію спростував.

Чим займається Держлісагентство:

  • здійснює державне управління в галузі ведення лісового і мисливського господарства, а також державного контролю за дотриманням законодавства з ведення лісового господарства;
  • здійснює державне управління територіями та об’єктами природно-заповідного фонду в лісах підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління;
  • організовує ведення лісовпорядкування та мисливського впорядкування;
  • веде державний лісовий кадастр та облік лісів;
  • здійснює моніторинг ґрунтів з метою вирощування продуктивних лісових насаджень, лісової рослинності, мисливських тварин.

Автор:
Ірина Вихрущ

https://24tv.ua/vasil-kuzovich-noviy-glava-derzhlisagentstva_n1378347?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+24tvua%2Fallnews+%28Телеканал+новин+24+-+Всі+новини%29