Василь Кузьович відвідав один з еколого-освітніх центрів національного парку в Бутивлянському лісництві

Рекреаційно-туристичний напрямок діяльності займає вагоме місце у діяльності Національний природний парк “Сколівські Бескиди”

Інфраструктура рекреаційної мережі парку сформована і представлена шляхами активного екологічного туризму загальною протяжністю 144 км (в тому числі 8 екологічних стежок та 13 туристичних маршрутів), рекреаційними зонами – 8 од. та туристичними притулками – 2 од.

Сьогодні Василь Кузьович – Голова Держлісагентства відвідав один з еколого-освітніх центрів національного парку в Бутивлянському лісництві, де учні місцевих шкіл отримують знання про нашу природу, ліс, тваринний і рослинний світ.

Тут бере початок найпопулярніший туристичний маршрут на гору Парашку висотою 1268 м. найвищу вершину парку. Тому тут завжди багато дітей та туристів. В екоцентрі представлені виставки з історії бойківського краю та його традицій. Колоритна виставка пасхальних писанок, бойківських вишиванок, порівнянні фотографії сучасного життя і побуту місцевих бойків та століттям назад. Для відвідувачів наглядно сформовані стенди з біології розвитку рогів козулі європейської, та оленя благородного. Вражають експонати зубра та ведмедя. Для дітей та шкільної молоді умільці парку виготовили дерево-загадку для розвитку логіки.