Великі кошти і «маленькі» жертви – як діють українські «зооприродолюби»

Всеукраїнська мисливська спілка

Здається, ми розгадали ключові причини успішності діяльності усіляких «зоозахисників», «псевдо-екологів» та інших «природолюбів»😎. Довгий час вважалось, що вони полягають в налагодженому освоєні багатотисячних закордонних грантів. Але це – не все! Не менш важливим є обрання правильної «жертви» для нападок☝️. Судіть самі.

🦌Спочатку були мисливці. Назвати нас малочисленою спільнотою неможливо, тому «зоозахисниками» обираються правильні жертви. Ніхто з них не спішить рятувати зайців від широкозахватних культиваторів і борн, жаток комбайнів та іншої сільськогосподарської техніки. А от лось – ідеальна жертва для піару. Найбільший представник родини оленевих, велична і неймовірно прекрасна тварина. Яку успішно поховали у Червоній книзі❌. Ніхто з «захисників» і слова не сказав про те, що виключно завдяки зусиллям мисливців чисельність сохатих за останні роки почала зростати. Ніхто з них не згадав і про зменшення придатного середовища перебування для цих тварин, це залишили на потім – тепер для захисту лосів створюються нові об’єкти ПЗФ, де всупереч міжнародній практиці заборонене мисливство. 💲Саме анти-мисливська діяльність таких організацій як КЕКЦ дозволила їм свого часу отримати $500 000 від американського фонду МакАртурів https://bit.ly/3dXCAWb.

🐇Потім були хутровики – найменша ланка українського тваринництва. За повідомленням АЗУ, сьогодні в Україні зареєстровано 37 звіроферм, з яких економічно активними є 11. Наша країна виробляє 1% хутра норки в світі, тоді як доля 22 європейських країн у світовому виробництві натурального хутра становить 50%. Ніхто з «зоозахисників» не згадав, що звірівництво в Україні вже зараз приносить сотні мільйонів доларів інвестицій і має потенціал збільшити долю нашої країни у світовому виробництві до 10%. 💲Та це й не дивно, бо як ми вже повідомляли, на свою діяльність по забороні хутра «зоозахисники» отримали багатотисячні гранти від закордонних фондів, за економіку своєї країни вони не переймаються https://bit.ly/31IFlrW.

🐝Далі дійшла черга до пасічників. Зазначимо, що у господарствах населення обліковано в 64 разів більше бджолосімей, ніж на підприємствах. Робимо висновок, що пасічники в своїй більшості – окремі громадяни, які займаються виробництвом продукції бджільництва, а значить, легка жертва для нападу. «Деякі власники пасік побачили в птахах свого найлютішого ворога. Не у агрохолдингах, які заливають поля хімією…», – цинічно заявляє директор КЕКЦу В.Борейко🤥. Цинічно, бо українські пасічники давно і досить активно виступають проти пестицидів, створюючи з цією метою окремі громадські об’єднання. А от від самого пана Борейка жодних кроків по боротьбі з агрохолдингами ми не бачили. Можливо через те, що, як сам він зазначив: «Власнику агрохолдингу страшно дорогу перейти – можна і від тітушок отримати на горіхи, і на судовий позов нарватися»?

💲Принагідно зазначити, що КЕКЦ оголосив преміювання для тих, хто надасть інформацію про «пасічників-браконьєрів». Беремо до уваги той факт, що КЕКЦ продовжує збирати кошти на проведення своїх «рейдів», причому не на рахунок фонду, а на особисту картку пана Борейка. І поставимо запитання – а звідки ж гроші на премії❓ «Большинство украинских пасечников чтут законы и не уничтожают золотистую щурку», – продовжує пан Борейко, і одночасно з цим закликає провести всеукраїнську кампанію по саботажу торгівлі медом «Рік без меду». Тобто, закликає «бити гривнею» по абсолютно усім вітчизняним бджолярам. Як розцінювати такий заклик? Як ще одну спробу підірвати економіку?😏Не даремно ж кажуть, що «зоозахист» це не про любов до тварин, а про ненависть до людей. Тому сьогодні існує величезна кількість організацій, які заробляють кошти, граючи на притаманній більшості громадян, любові до всього живого. Та не до людей, яким вони з легкістю бажають смерті в страшних муках.

📰Останньою жертвою стала преса. Ні, директор КЕКЦу не позивається до «112.ua», який розмістив статтю А. Байло, де було зазначено, що Борейко «відстоює інтереси мисливців» – невже головного анти-мисливця такі заяви не обурюють?? Ні, він позивається до вузькопрофільного видання – «Лісового та мисливського журналу», який є одним з небагатьох мисливських часописів, де говорять правду про мисливство і безглуздість чергових ідей «природолюбів». 💲Ми вже висували припущення, що це виглядає як спроба підзаробити, адже сума позову про захист честі та гідності становить аж 150 000 гривень https://bit.ly/3e0nsai. Можливо, це була спроба залякати видання захмарною сумою позову, щоб потім запропонувати «відкупитися» за менш значні гроші? Можливо, заслуженому природоохоронцю перекрили закордонний фінансовий кран – кулька здулася, і вибрала мішенню для «доїння коштів» українських виробників товарів і контенту🤔. Така собі «підтримка вітчизняного виробника» по-екотажному…

Однак, мисливських журналістів так просто не зламати❗️ – вже в понеділок відбудеться раніше перенесене перше судове засідання, де видання «ЕКО-інформ» виступає відповідачем по позову В. Борейка, а співвідповідачами – відомий український зоолог і еколог, професор В.І. Лисенко та шанований мисливствознавець і журналіст-мисливець В.В. Нижник. Можливо, 6 липня хтось з мисливців на шляху до роботи проходитиме повз будівлю Печерського районного суду по вул. Володимирська, 15 о 10:30, коли відбуватиметься судове засідання🤔… Ми пильно стежимо за розвитком подій і готові підтримувати наших друзів і партнерів у їх боротьбі з анти-мисливською навалою.🤝