Відбулося онлайн-засідання розширеної колегії Державного агентства лісових ресурсів України

1️⃣ Головне питання, яке яке було розглянуто на колегії, стосувалося стану ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь в Закарпатській, Дніпропетровській та Волинській областях. Про це доповів начальник Управління мисливського господарства та полювання Іван Шеремет.

🔹 “У Волинській області при затвердженому на минулий сезон ліміті добування 1035 голів копитних тварин, фактично добуто 634 голів, що становить 61,3 % до ліміту та всього 5,4% до їх чисельності. Добуто за 2020 рік 6 тис. хутрових звірів (9,5% до їх чисельності) та 15,1 тис. пернатої дичини (6,6%).

🔹 У Дніпропетровській області при затвердженому ліміті добування 181 голів копитних тварин в минулому сезоні фактично добуто 169 голів, що становить 93,4% до ліміту та лише 2,5% до їх чисельності.

🔹 В Закарпатській області при затвердженому ліміті добування 625 голів копитних тварин в минулому сезоні фактично добуто 514 голів, що становить 82,2% до ліміту та лише 3,8% до їх чисельності”, – заявив Іван Шеремет.

2️⃣ Крім того, під час засідання колегії про стан готовності державних лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду доповів перший заступник Голови Віталій Пунь.

3️⃣ Заступник Голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віктор Смаль підняв питання застосування геоінформаційних технологій при веденні лісового господарства, зокрема відводах насаджень у рубку.

4️⃣ Про нагородження працівників галузі доповіла начальниця Відділу з персоналу Алла Святецька.

Державне агентство лісових ресурсів України