Відвідування лісу. Оновлені правила

3 июн. 2022 г.

З початком воєнного стану влада обмежила громадянам доступ до лісових масивів, проте днями це обмеження було знято. Тепер відвідувати ліс можна, але залишилися і ті ділянки, куди ходити заборонено. Рада оборони Закарпатської області 27 травня поточного року скасувала заборону на в’їзд до лісів Закарпаття транспортних засобів, іншої самохідної техніки та відвідування лісів населенням.

Проте керівництво області закликає закарпатців бути обачними та дотримуватися правил безпеки. Особливо, якщо ви розпалюєте багаття на території лісових масивів. Аби уникнути небезпеки та пожеж цього краще уникнути. Закарпатцям та гостям регіону заборонено відвідувати окремі ділянки туристичних маршрутів у період дії воєнного стану. Особливо це стосується тих ділянок, що знаходяться біля державних рубежів.

Йдеться про заборону відвідування таких ділянок туристичних маршрутів:Закарпатський туристичний шлях у точках: перехід Убля/Малий Березний–смт Великий Березний–ур. Явірник–с. Сіль–ур. Княгиня–с. Стужиця–с. Загорб–г. Черемха–с. Лубня–г. Плішка–с. Верховина-Бистра–пер. Ужоцький; г. Стіг–г. Межипотоки–г. Піп Іван; Мармароський–пол. Лисича–с. Ділове; із с. Ділового до г. Піп Іван на території Трибушанського природоохоронного науково-дослідного відділення; до водоспаду Ялинський на території Трибушанського природоохоронного науково-дослідного відділення; до мінерального джерела в урочищі Головач на території Марамороського природоохоронного науково-дослідного відділення;с. Стужиця–Праліси–Кременець на території Ужанського національного природного парку; ур. Бистрий–лісовий будинок–Стела на кордоні на території Ужанського національного природного парку; с. Стужиця–гора Кременець на території Ужанського національного природного парку.

Закарпатська ОВА просить громадян дотримуватися визначених правил та берегти себе та своїх рідних. Адже сьогодні це як ніколи необхідно

 681 total views,  3 views today