Віктор Градівський провів засідання міжвідомчих робочих груп з охорони лісових ресурсів Житомирщини

17.06 13:30    

Сьогодні, 17 червня, під головуванням заступника голови Житомирської облдержадміністрації Віктора Градівського пройшло засідання міжвідомчих робочих груп по здійсненню контролю за використанням, охороною лісових ресурсів і ліквідації нелегального обігу деревини та з питань протидії незаконному виробництву деревного вугілля на території Житомирської області.

У підвідомчих підприємствах Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства та дочірніх підприємствах Житомирського обласного агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради утворено 73 мобiльнi рейдові групи з охорони лісів, до складу яких входять 225 працівників лісової охорони та 65 співробітників національної поліції.

У цьому році рейдовими групами проведено 9371 рейдів, виявлено 85,147 куб. м незаконно зрубаної деревини. Внаслідок лісовому господарству заподіяна шкода в розмірі 621,945 тис. грн. Вилучено 55,667 куб. м добуто у незаконний спосіб деревини, 1 транспортний засіб; передано до поліції 11 матеріалів, складено 193 адміністративних протоколи на загальну суму 93,8 тис. грн, з яких 93,8 тис. грн стягнуто, нараховано збитків 135,9 тис. грн, з яких відшкодовано 20 тис. грн.

За інформацією Нацполіції, упродовж 5 місяців 2021 року слідчими підрозділами ГУНПТ в Житомирській області розслідувалося 374 кримінальних провадження за фактами незаконної порубки або незаконного перевезення, зберігання, збуту лісу, за ст. 246 КК України, з яких 101 провадження реєстрації 2021 року.

Протягом 5 місяців 2021 року закінчено 106 кримінальних проваджень за фактами незаконної порубки, незаконного перевезення, зберігання або збуту лісу з них до суду з обвинувальним актом направлено 9 кримінальних проваджень, два з яких стосовно членів організованої злочинної групи, закрито 97 кримінальних проваджень. Упродовж 2021 року в рамках розслідування кримінальних проваджень вказаної категорії проведено 86 оглядiв мiсця події, 9 обшуків та 8 тимчасових доступів до речей та документів.

За результатами засідання було вирішено:
посилити роботу мобільних рейдових груп із числа працівників лісової охорони, територіальних органів Головного управління Національної поліції у Житомирській області, Державної екологічної інспекції Поліського округу для запобігання порушенням вимог лісового законодавства.

RuporZT

http://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/163091-vktor-gradvskiy-provv-zasdannya-mzhvdomchih-robochih-grup-z-ohoroni-lsovih-resursv-zhitomirschini.html