Візит делегації до новопризначеного очільника Карпатського лісового офісу


Телекомпанія М-студіо

З робочим візитом у Закарпатті перебуває делегація федеральної землі Бургенланд Республіки Австрія. Представники якої разом з керівництвом краю та представниками органів місцевого самоврядування долучилися до розширеного зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні. Про підсумки засідання розповіли після на брифінгу в атріумі очільник ОВА Віктор Микита, керівник обласної ради Володимир Чубірко та голова Уряду Бургенланда. Закарпаття –має можливість стати мостом між Україною і Європою! Як приклад ефективної співпраці, виступає партнерство краю та автсрійської федеральної землі Бургенланд.

Під час візиту представники уряду наголосили на всебічній підтримці України. Зокрема, йшлося про гуманітарну допомогу, рятувальну техніку, продукти харчування, відпочинок та оздоровлення дітей, а також сприяння прискоренню вступу у Європейський Союз. Ще один крок, що наблизить Україну до ЄС – представництво у Бургенланді, а також у Брюсселі . І це – буде саме закарпатка Юлія Плиска. Символічно її представили у День місцевого самоврядування.

Протокол про співпрацю підписали у рамках візиту автсрійської делегації на Закарпаття. Виноробство та альтернатинві джерела енергії – досвід у схожому за кліматичними умовами Бургенланду перейматиме Закарпаття. Не тільки допомога, а й дружба єднає два регіони. -Відзначила президентка парламенту Бургенленду.

Веран Данст зауважила, у ці часи, які перживає Україна, важливо триматися разом і підтримувати один одного, а також об’єднуватися. Автсрійська делегація відвідала зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування у Закарпатській ОВА. Тут урочисто нагородили найактивніших посадовців. А також представили новопризначних голову Рахівської РДА та очільника нової струкутри «Карпатський лісовий офіс» із центром в Ужгороді, до якого увійшли закарпатські, львівські та івано-франківські лісництва.

Loading