Візит на Житомирщину Надзвичайного і Повноважного Посла Словацької Республіки в Україні

Віктор Сахнюк

У межах візиту на Житомирщину Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін відвідав Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Ознайомив його з пріоритетними напрямками роботи управління та лісогосподарських підприємств області. Зокрема, обговорили питання щодо подолання наслідків лісових пожеж, протипожежного оснащення, зміцнення матеріально-технічної бази.

Поінформував пана Посла про впровадження новітніх технологій у лісокультурне виробництво, плани щодо будівництва комплексу з вирощування сіянців із закритою кореневою системою. За допомогою комплексу ми плануємо вирощувати щороку в області до п’яти мільйонів садивного матеріалу.

Також Посол Марек Шафін разом з Головою Житомирська ОДАВіталій Бунечко, ректором Поліського національного університету Олег Скидан та головою БФ Озеленення УкраїниАня Крисюк долучилися до висадки дерев у межах програми Президента України «Зелена країна» https://zelenakraina.gov.ua/ та глобальної ініціативи Greening of the Planet.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *