Володимир Бондар повертається?

Закінчився прийом документів для участі в конкурсі на посаду заступника голови Держлісагенства.  Конкурс оголосили 7 квітня. Проведення тестування та співбесіда заплановані на 23 квітня.у конкурсі на посаду заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України візьмуть волиняни Володимир БондарМикола Салівончик і киянин Ігор Будзінський.

До участі в конкурсі допустили трьох кандидатів, йдеться на сайті Кабміну.

1. Бондар Володимир Налькович, депутат Волинської обласної ради (фракція «За майбутнє).

У 2020 році працював старшим науковим співробітником Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України.

Восени 2016 року став заступником голови Державного агентства лісових ресурсів України, а після звільнення голови з листопада 2017 року до вересня 2019 року виконував обов’язки керівника Держлісагентства.

2. Будзінський Ігор Леонідович, начальник управління лісового господарства та відтворення лісів Держлісагентства України.

3. Салівончик Микола Олександрович, зареєстрований у смт Любешів, нині працює у ПП «Айслаг» (Луцьк).

Очолював агролісгоспи на Волині (ДП КСЛП «Ківерціліс» та ДП КСЛП «Ратнеліс») та ДП СЛАП «Рокитнівський держспецлісгосп» на Рівненщині.

Нагадаємо, з 18 січня 2021 року з посади голови Держагентства лісових ресурсів було звільнено Василя Кузьовичаякий очолював Держлісагентство з липня 2020 року. Тимчасово керувати Держлісагентством призначили заступника голови Юрія Болоховця.

Наш кор.
Фото з доступних джерел

http://volga.lutsk.ua/view/42811/