Врятуйте ліс штату Джексон/Об’єкти корінних народів на порядку денному 5, 6 грудня на засіданнях Ради лісового господарства Каліфорнії

автор Ден Бахер

вівторок, грудень 05, 2023 о 8:03:40

Після тривалої боротьби за те, щоб їхні голоси були почуті, Коаліція за порятунок лісу штату Джексон нарешті включена до порядку денного Державної ради лісового господарства, яка регулює всі лісові угіддя в Каліфорнії.

Коаліція з порятунку лісу штату Джексон, очолювана групою Pomo Band долини Койот та багатьма природоохоронними організаціями, заохочує всіх приєднатися до них на засіданнях Ради лісового господарства, щоб представити вимоги, детально описані в їхній петиції. Велика явка продемонструє рішучу підтримку клімату, екосистеми та прав корінних народів.

Засідання Правління відбудеться у вівторок, 5 грудня, о 13:00, а повне складення Ради лісового господарства відбудеться у середу, 6 грудня, о 9 годині ранку. Обидві зустрічі відбудуться в Каліфорнійському агентстві природних ресурсів, 715 P St, Сакраменто, Каліфорнія.

Jackson Demonstration State Forest (JDSF), найбільший державний ліс у Каліфорнії, знаходиться на незайманій споконвічній території індіанців долини Койот. Ліс переважно секвоя, із залишковими старовіковими лісами та одними з найзначніших великих лісів другого зростання в штаті. Секвої зберігають більше вуглецю, ніж будь-які інші породи дерев.

З моменту свого заснування в 1947 році держава в першу чергу управляла цим лісом, щоб вирубати його з метою отримання прибутку.

«Постійна лісозаготівля, будівництво доріг і використання гербіцидів завдали серйозної шкоди культурним ресурсам предків племені і спустошили цю прекрасну, біорізноманітну екосистему», – заявили в Коаліції.

Для отримання додаткової інформації перейдіть за посиланням: https://savejackson.org або www.instagram.com/…

https://www.dailykos.com/stories/2023/12/4/2209764/-Save-Jackson-State-Forest-Indigenous-Sites-on-agenda-Dec-5-6-at-CA-Board-of-Forestry-meetings

Loading