Всеукраїнський круглий стіл «Перспективи відтворення лісів України: можливості використання інтродуцентів та загрози інвазійних видів»

 Мельничук Тетяна  Круглий СтілНовини Універси

16 лютого відбувся Всеукраїнський круглий стіл на тему: «Перспективи відтворення лісів України: можливості використання інтродуцентів та загрози інвазійних видів», який організував Національний університет біоресурсів і природокористування України.

До зустрічі долучилися науково-педагогічні працівники кафедри біології та методики її викладання: доктор біологічних наук, професор Людмила Любінська, кандидат біологічних наук, доцент Ольга Оптасюк і аспірант Олександр Корсун, який працює над дослідженням інвазійних видів Роду Борщівник (Heracleum), які вже трапляються на лісових дорогах та узліссях.У заході взяли участь представники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України, Інституту ботаніки НАНУ, а також представники громадських організацій, вищих навчальних закладів, національних природних парків(НПП).

Інвазійні види належать до головних загроз біорізноманіттю і людині. Тема круглого столу зацікавила й викладачів К-ПНУ, оскільки наш університет активно співпрацює з лісовим господарством, НПП.

Університет Огієнка спільно з науковцями НАНУ та іншими закладами вищої освіти готує пропозиції для змін використання інтродуцентів, розробки Закону України про інвазійні види.

Кафедра біології та методики її викладання

https://strichka.com/item/127143548

Loading