Вважаємо неприпустимим піар на крові!

Колектив ДП «Хмільницький лісгосп» висловлює обурення з приводу свіжої статті видання щотижневої газети «33-й канал» про загибель нашого колеги.

Ми вважаємо цю статтю спробою спекуляції, зробити піар чи похизуватись на чужому горі. Кому це вигідно – нам важко сказати. Чи не тим колишнім нерадивим нашим колегам, які були звільнені за порушення трудового та дисциплінарного законодавства? Але те, що ще не минуло й 40 днів із дня загибелі людини, а навколо цього вже влаштовують якійсь незрозумілий справжній бал пліток та «танці на кістках», не робить нікому честі. Тим більше тим, хто чомусь вирішив зробити собі ім’я або додаткові дивіденди саме на страшному чужому горі…

Наш колега пропрацював у нашому колективі з 2001 року. Характеризувався завжди сумлінно та позитивно, чесно та добросовісно виконував свої службові обов’язки. Тож ця новина стала справжнім шоком для усіх нас… Ми точно знаємо, що жодних боргових зобов’язань, нестач у роботі у нього не було. Тож у цій статті вже багато неправдивих припущень та перекручених фактів.

Чому так сталось? Зараз триває слідство, і наш колектив готовий всіляко сприяти розслідуванню справжніх причин та обставин цієї трагедії. Тому висувати якійсь думки, припущення, домисли, визначення винуватців без суду та слідства вважаємо дуже недоречною і невчасною справою. Тим більше, на шпальтах газет та у Інтернеті…

Шановні журналісти! Ми дуже поважаємо та цінуємо Вашу працю, знаємо, як Ви завжди об’єктивно та неупереджено висвітлюєте діяльність працівників сфери лісового господарства, зокрема й нашого підприємства. Тож при написанні подібного роду статей просимо, в першу чергу, враховувати, що мова йде про дуже делікатні речі – людське життя, честь та совість! А спекуляція на них неприпустима. В жодному разі!

 І ще одна деталь! Досить вплутувати нас у справу загибелі зубрів! Чи може Ви забули, хто насправді виявив факт браконьєрства, викликав на місце всі служби, зокрема й журналістів! Тоді знову ж таки комусь було вигідно почепити тавро «вбивць зубрів» саме на лісівників. Але справжніх вбивць червонокнижних тварин насправді знають усі! А через зокрема й мовчання деяких нечесних журналістів, винні досі не покарані.

Ми висловлюємо свої співчуття з приводу трагічної загибелі нашого колеги та працівника! Щиро співчуваємо рідним й близьким загиблого.

Адміністрація ДП «Хмільницький лісгосп»

Опубліковано: П’ятниця, 05 червня 2020, 11:23

https://lisp-hm.dp.ua/index.php/pres-sluzhba/novyny/8-statti/114-neprypustymym-piar-na-krovi