Вимагали хабара від підприємця: ДБР затримало керівників лісу в Конча-Заспі та Голосіївського парку

27 травня 19:47

Керівник лісу в Конча-Заспі вимагав від підприємця 4 тисячі доларів, а начальник Голосіївського парку – 54 тисячі гривень.

Хабар за мотузковий парк. Слідчі Державного бюро розслідувань затримали керівника лісу в Конча-Заспі, а разом із ним і керівника Голосіївського парку.

Про це 27 травня йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Упіймали обох на гарячому: саме коли чиновники отримували другу частину хабаря. Передавав їм гроші місцевий підприємець, який хотів побудувати мотузковий парк на території лісопарків. За такий дозвіл керівник лісу в Конча-Заспі захотів 4 тисячі доларів, а Голосіївського парку – 54 тисячі гривень. Тепер, за неправомірну вигоду, службовим особам загрожує до 10 років за ґратами.

“Наразі вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднаного з вимаганням. Їм загрожує покарання позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна”, – каже речниця ДБР Ольга Чиканова. 

https://tsn.ua/exclusive/vimagali-habara-vid-pidpriyemcya-dbr-zatrimalo-kerivnikiv-lisu-v-koncha-zaspi-ta-golosiyivskogo-parku-1793227.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *