Яринич вручив і закликав посадити Яценюка саджанець дуба

Чернівчани зустріли Арсенія Яценюка біля аеропорту та запросили долучитись до акції “Мільйон дерев за добу”

Сьогодні, 17 жовтня, до Чернівців прилетів екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Його приїзд відбувся у той час, коли біля Міжнародного аеропорту “Чернівці” відбувалась всеукраїнська акція “Мільйон дерев за добу”. Чернівчани вирішили зустріти Яценюка і запросити його посадити дерево разом з ними.

«Випадково так співпало, що чартером прилетів Арсеній Яценюк. Люди хотіли поставити йому запитання та вручити дерево для того, щоб він його посадив. Вони вважають, що разом з командою Арсеній Петрович причетний до вирубки лісів, тому що Карпати стали лисими», – розповів один із організаторів акції, депутат Чернівецької міської ради Михайло Яринич.

Як стало відомо пізніше, екс-прем’єр приїхав у Чернівці на роковину смерті свого батька, тому запрошення чернівчан приєднатись до акції та посадити дерево не прийняв.

«Я приїхав сюди з родиною на роковину смерті свого батька. Саджайте дерева, а не втручайтесь, будь ласка, в моє особисте життя і в мої сімейні традиції. До побачення», – відповів Арсеній Яценюк.

Після цього екс-прем’єр сів у автомобіль і покинув територію аеропорту під вигуки активістів “Ганьба”.Tags: ЧернівціЯриничЯценюк