ЄС вважає лісову політику пріоритетною у взаємодіях із Україною в рамках “зеленої” угоди

Європейський Союз наразі розглядає лісову політику як пріоритетну у взаємодіях із Україною в рамках “Європейської зеленої угоди” (European Green Deel), повідомила віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

“Ми з нетерпінням очікуємо фінального рішення з арбітражу щодо лісу кругляку. І, очікуючи, яким може бути це рішення, вже наразі працюємо на випередження, напрацьовує системні рішення. Одне з питань, яке порушувала українська сторона у рамках арбітражного процесу, – неефективність політики зумовлена відсутністю фінансування”, – повідомила вона під час онлайн-конференції “Торгові війни: мистецтво захисту” у вівторок, яку організувала юрфірма “Ілляшев та Партнери” й Українська асоціація бізнесу і торгівлі.

За словами віце-прем’єра, наразі профільні міністерства напрацьовують стратегію розвитку лісової галузі України.

Вона зазначила: незважаючи на запеклі дискусії в рамках арбітражного процесу, він допоміг Україні системніше подивитися на лісову політику, а з іншого боку – створив передумови до того, що ЄС поставив у пріоритет ці напрями для України.

“ЄС вже наразі розглядає лісову політику як пріоритетну у взаємодіях із Україною в рамках “зеленої” угоди”, – зазначила вона.

15:23 03.11.2020

https://ua.interfax.com.ua/news/political/700761.html