З Днем працівника лісу! | Реформа лісового господарства

Голова Держлісагентства Юрій Болоховець:

Як показав 2022 рік, лісівник – це не тільки той, хто вирощує ліс, доглядає його та заготовляє ресурс. Це той, хто знає кожну стежинку в лісі. Хто за допомогою лісу зупинить ворожі танки. Хто приютить в лісництві переселенців із гарячих точок. Це той, хто допоможе колегам із прифронтових областей. Той, хто передасть ресурс на будівництво фортифікаційних споруд. Хто буде працювати за себе і за сусідню область, щоб підтримувати економіку України.

Цей перелік можна продовжувати довго. Але головне, лісівник – це не просто професія, а покликання душі. Лісівник – це командний гравець.

Зараз перед нами стоїть завдання – реформувати галузь. Це логічний крок в умовах сьогодення. Наша задача – підтримувати економіку країни, відходити від радянської моделі управління (яка вже не актуальна) та йти в ногу із часом. Маємо величезну підтримку ЄС. Єврокомісар Віргініюс Сінкявічюс, після прийняття постанови Урядом, відзначив, що “немає поганого часу для хороших реформ”. За його словами, війна – не привід відкладати втілення важливих для розвитку економіки та суспільства змін.

Наше суспільство обрало для себе європейський напрямок. Всі ми хочемо мати саме європейський рівень життя. Лісова галузь, напевно, остання, яка досі не реформована і продовжує працювати за старою системою управління. Зробили б це раніше – вже сьогодні бали б інший результат. Тому коли, якщо не зараз?

Слава Україні!

Держлісагентство

 132 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.