З Днем рятівника – дружні вітання!

Сьогодні, 17 вересня, бійці цивільного захисту відзначають професійне свято. Також у цей день православна церква вшановує ікону Божої Матері — “Неопалима купина”. Саме вона є покровителькою всіх людей, чия професійна діяльність пов’язана з ризиком і порятунком життя інших людей.

Чернівецьке обласне управління лісового і мисливського господарства надсилає вітання всім працівникам аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадянам, які брали участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захищали життя і здоров’я людей.

Злагоджена взаємодія підрозділів лісової охорони та рятувальників допомагає убезпечити лісові масиви від лиха. Лісівники спільно з бійцями цивільного захисту за першим сигналом вирушають в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасять пожежі, рятують людей, протистоять викликам стихії.

Зі святом! Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичимо вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

Лісівник Буковини. Чернівецьке облуправління лісомисливського господарства