З робочим візитом на Сумщині перебував Юрій Болоховець

19 травня 2023 р. з робочим візитом на Сумщині перебував Юрій Болоховець.

Про це він розказав на своїй сторінці у facebook. Далі дослівно

“Відвідали філію «Тростянецьке лісове господарство» ДП “Ліси України”, яку окупанти на початку повномасштабної війни розбили вщент. Шкода, нанесена ворогом, складає 95 млн грн. За рік філія майже повністю відновила всі постраждалі структурні підрозділи. Незабаром також запрацює автотранспортний цех, від якого після окупації залишився попіл та металобрухт.

Продовжуємо розвиток прифронтових територій навіть під час війни. На базі філії «Лебединське лісове господарство» будуємо насіннєво-селекційний завод по вирощуванню сіянців із закритою кореневою системою.

Зараз триває пожежонебезпечний період. Головна задача лісівників – швидко реагувати на загоряння. На жаль, їх не уникнути. Перевірив роботу лісової пожежної станції. Завдяки дворівневій системі пожежного нагляду за лісовими масивами, майстер лісу зреагував на умовну лісову пожежу та добрався до локації всього за 3 хвилини. Гідний результат.

Особисто ще раз переконався, що працівники лісової галузі можуть показати достойний результат навіть в умовах воєнного стану. Зруйноване – відновлюється, ліси – доглядаються. На цьому не зупиняємося.”

Loading