За фактом вирубки вікових дубів у Голосіївському парку прокуратура розпочала кримінальне провадження

Виробництво розпочато за фактом незаконної вирубки дубів

 01:25  30.03.2021  

За фактом вирубки вікових дубів у Голосіївському парку розпочато кримінальне провадження. Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури в Facebook.

“Встановлено, що на території Голосіївського парку поблизу ботанічного саду Національного університету біоресурсів та природокористування України групою осіб здійснено незаконну порубку 17 вікових дубів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у зв’язку із зазначеним та враховуючи суспільний резонанс, Голосіївською окружною прокуратурою Києва в порядку ст.214 КПК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 246 КК України (незаконна порубка дерев, вчинена на територіях природно-заповідного фонду).

Проведення досудового розслідування доручено Голосіївському УП ГУ Нацполіції в Києві.

Нагадаємо, у Полтаві чиновник Недригайлівського лісництва державного підприємства “Роменський лісгосп” звинувачується у службовій недбалості, яка спричинила незаконну вирубку дерев цінних порід на території лісництва, чим державі завдано збитків на 1,5 млн грн.

https://ua.112ua.tv/suspilstvo/za-faktom-vyrubky-vikovykh-dubiv-u-holosiivskomu-parku-prokuratura-rozpochala-kryminalne-provadzhennia-572497.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *