За збереження лісу та заборони проведення руйнівної реформи лісового господарства – ПЕТИЦІЯ

№22/114768-еп

Автор (ініціатор): Білецький Павло Павлович
Дата оприлюднення: 25 березня 2021

Ми, громадяни України, вимагаємо негайно втрутитися та дати доручення Кабінету Міністрів України скасувати наміри Юрія Болоховця щодо проведення руйнівної реформи лісового господарства, яка призведе до знищення природного надбання Українського народу, наших зелених легенів – лісових масивів держави!

Реформування галузі призведе до знищення системи лісового господарства. Cпочатку лісове господарство реформують, а опісля передадуть ліси в концесію, яка має на меті лише одне – швидше зрубати і продати деревину. Ніхто не захоче вкладати кошти для відновлення лісу, адже віддача буде через 80-100 років (саме стільки потрібно, щоб ліс виріс). Виникає питання – а куди підуть працювати прості люди? Хто про це подумав? Що залишиться лісівникам і за які кошти будуть жити ОТГ, які зараз левову частку доходів отримують саме з податків, сплачених державними лісовими господарствами.

Сьогодні об’єднають держлісгоспи, зруйнувавши робочі місця, завтра продадуть майно, яке належить лісовим господарствам і народові України, а післязавтра віддадуть ліси у приватні руки і залишить Україну БЕЗЛІСУ!

Реалізація цієї петиції дозволить унеможливити подальше знищення лісового господарства, забезпечити професійне керування лісовою галуззю та збереже унікальну українську природу для нащадків. Потрібно очистити ліс від злодіїв, а нормальним людям дати можливість спокійно працювати.

Виходить так, що Юрій Болоховець є керівником галузі, який діє всупереч державної політики та інтересам працівників галузі та їх родинам та є абсолютно некомпетентним керівником, який переслідуючи власні інтереси намагається звільнити фахових керівників, скоротити чисельність працівників. У той час коли Гарант Конституції проводить політку децентралізації, створюючи нові робочі місця, Юрій Болоховець всупереч державним інтересам та інтересам самовідданих працівників лісової галузі взяв напрямок на створення армії безробітних та довівши систему лісового господарства до банкрутства. Це в свою чергу дасть можливість провести давно заплановану концесію, передавши ліси в приватні руки.

Він привселюдно зганьбив себе викрикуючи образи у бік Голови профспілки лісового господарства Степана Кривов’язого та практично ігнорує поради фахових керівників галузі! А як показала Чернігівщина, то він не може навіть керувати електоратом з області, в якій він ніс лісову службу 15 років

Просимо Вас, шановний Володимире Олександровичу, розібратися в цих питаннях, не допустити проведення реформи лісового господарства, яка сховає масштабні вирубки лісів і дати доручення розпочати справжній процес створення Національної лісової політики та програми для збереження і примноження українських лісів та збереження їх від пожеж! Обираючи вас, ми шукали захисту, а не тотального викорениння звичайних українців.

Лісівники та деревообробники, враховуючи вищевказані факти, просять підтримати Петицію щодо збереження лісів для наших дітей!

https://petition.president.gov.ua/petition/114768