Закарпатські суди скасовують конкурси з ознаками фальсифікації організовані Міндовкілля

14.01.2022

На сторінці Ужанський національний природний парк Uzhansky National Nature Park розповідається про системні фальсифікації в Міністерстві захисту довкілля конкурсів на посади директорів природоохоронних установ.

16 грудня 2021 року у Закарпатському окружному адміністративному суді ухвалено рішення у справі 260/1549/21, яким визнано протиправним та скасовано рішення конкурсної комісії Міндовкілля в частині допуску до конкурсу та визнання переможцем конкурсу на посаду директора Карпатського біосферного заповідника Тарасюка Миколи Володимировича, чим фактично підтверджено систематичність зловживання службовим становищем та службові підроблення керівництвом Міндовкілля, а саме заступником Міністра О. Краснолуцьким, який є головою конкурсної комісії та який, за неправомірну вигоду, і організовує ось такі злочинні конкурсні відбори.

За цією ж схемою Краснолуцький і Ко https://pero.org.ua/…/ministerskyj-chynovnyk-shho…/ в грудні 2020 року сфальшували конкурсний відбір на посаду директора Ужанського НПП, всадовивши у крісло директора нікчему Андрія Сойму, який завдяки прикриттю «липових генералів» Петрова-Рахівського і коштами дядька лісоруба директора Великобичківського держлісгоспу Сойми Ю.( відомого розкрадача лісу та злочинної реалізації в ЄС знаному споживачу ІКЕА 

https://mbiz.censor.net/…/ikea_prodovjuye_kupuvaty… , https://goloskarpat.info/analytics/5ef660cec9d8f/ вчинив ряд тяжких злочинів та завдав мільйонні збитки державі).

Також комісією очолюваною Краснолуцьким проводяться і ряд інших злочинних конкурсно – тендерних відборів керівників. Зокрема, по Карпатському НПП, що межує з відомим курортом «Буковель».

У зв’язку з боротьбою за злочинне захоплення земельних ресурсів парку у Міндовкіллі тільки протягом 2021 року проводили 3 рази «конкурсний відбір» на директора Карпатського НПП, щоб «протягнути» потрібну людину, однак сумнозвісна конкурсна комісія Міндовкілля так і не визначила «переможця». Там в.о. директора вже «законно» працює майже 5 років а конкурсно-тендерний відбір буде тривати ще довго.Кадрові непорозуміння у Міндовкіллі дозволяють земельному схемщику Краснолуцькому поки прикривати свої злочини.

Не те щоб у Міндовкіллі завжди було все гладко, тут завжди були корупційні скандали, але з приходом Краснолуцького у сферу екології корупція в Міністерстві набула гігантських масштабів. Краснолуцький як знаний «земельний деребанщик» 

https://www.epravda.com.ua/publications/2020/10/20/666422/ 

зразу прийнявся «шматувати» заповідні території. Розуміючи, що землі природно-заповідного фонду у 95 % не винесені в натурі, Краснолуцький з особливим бажанням взявся обліковувати цінні території. Мало того, що відмив купу грошей на неякісно зроблених роботах, ще й за своєю старою схемою з Держгеокадастру під час обліку вивів сотні гектарів заповідних земель, які поплічники Краснолуцького вже готують до приватизації.

Знищення природно-заповідної справи Краснолуцькому допомагають реалізовувати директор департаменту природно-заповідного фонду, який з легкої руки та ностальгії Краснолуцького став ще й департаментом земельних ресурсів, колишній рибний інспектор Едуард Арустамян та махінатор зі стажем Сергій Матвеєв, які забезпечують на виконавчому рівні корупцію та розкрадання природних ресурсів по всій Україні.

Для брудної роботи з «дерибану» земель природно-заповідного фонду, яка обов’язково в майбутньому буде розслідувана в рамках кримінальних проваджень, Краснолуцький та Арасумян обирають виконавців Сойму та Тарасюка, які мають погодити незаконне відчуження земель природно-заповідного фонду, як у випадку в Ужанському парку біля проектованого українсько-польського пункту пропуску Лубня-Волосате, погодити незаконний видобуток природних ресурсів, як золото в Карпатському біосферному заповіднику, погодити видобуток газу на території Ужанського парку, організовувати незаконні порубки цінних порід та незаконні полювання, розкрадання бюджетних та грантових коштів щоб таким як Краснолуцький, Арустамян, Матвеєв та їхнім покровителям жирувати в цей важкий для народу час.

Громадськість бере під особливий контроль слідство у кримінальних провадженнях порушених, за результатом фальсифікації заступником Міністра Олександром Краснолуцьким та директором Департаменту ПЗФ та земельних ресурсів Едуардом Арустамяном конкурсних відборів на керівників установ природно-заповідного фонду та за іншою системною злочинною діяльністю в Міндовкіллі.p.s. Екологічні організації та профспілки природо-заповідних установ проводять консультації щодо проведення масових акцій протесту у випадку, якщо в «офісі» на банковій не припинять свавілля організоване корумпованими чиновниками та їхніми злочинними псевдокерівниками у нацпарках.

На відео від 23.12.2020 року журналіст попереджає конкурсну комісію, про злочин, який ними вчинений та про судові процеси, однак самовпевненому Краснолуцькому начхати на Закони, в результаті вже по двох нацпарках конкурсні відбори визнані незаконними.***

 40 total views,  1 views today