Закарпаття: Берегівський лісгосп — про інвестиційні спроможності

Міжнародний бізнес-форум «Береґ-Уґоча-2021» відбувся в селі Яноші на Закарпатті, де розташована контора Берегівського держлісгоспу. На зібранні виступив директор підприємства Богдан Шойного (на знімку).

Мета форуму — презентувати інвестиційну привабливість територіальних громад Берегівського району та Закарпаття і відкрити перспективи залучення грантових коштів у розвиток соціальної інфраструктури краю. Також розглядалася можливість співпраці бізнесових структур щодо розвитку власної справи шляхом участі в міжнародних грантових проектах. Окремим блоком форуму була міжнародна дискусія щодо туристичного потенціалу Закарпаття та протипаводкових заходів на річці Тиса.
 
Під час заходу голова облради Олексій Петров привітав іноземних колег з угорських областей Пешт, Берег-Саболч-Сатмар і румунського повіту Сату-Маре та коротко презентував інвестиційну, туристичну та рекреаційну привабливість Закарпаття. У рамках бізнес-форуму “Береґ-Уґоча-2021”, інформують з облради,  підписано протокол намірів щодо укладання угоди про двостороннє співробітництво між Берегівським і районом Пешт (Угорщина).

Водночас Берегівський лісгосп презентував розгорнуту інформацію про свою потенційну інвестиційну привабливість, сучасне господарювання, примноження лісових багатств, туристично-рекреаційні спроможності та потенціал лісового і мисливського господарства. А це все — великий природний ресурс і тих громад, на території яких розташовані лісові угіддя підприємства. Доречно зазначити, що два роки тому колектив берегівських лісівників було відзначено престижною національною нагородою “1000 кращих молодих підприємств України”. А це означає, що лісгосп динамічно розвивається і посідає достойне місце серед підприємств малого та середнього бізнесу. Добрих здобутків домагається й тепер.  

Що стосується туристично-рекреаційної привабливості, то в лісгоспі вздовж автодоріг для комфорту туристів створено низку відпочинкових місць з альтанками, колодязями, дитячими майданчиками. До послуг мандрівників — у дивовижної краси місці — готель “Орлан”, у дубових гаях прокладено туристичні стежки з виходом на лісові криниці… А ще є великий природний вольєр з ланями, козулями, оленями й іншими звірами… Тож лісівники пропонують  змістовно і недорого відпочити на лоні природи. І ці їхні старання щодалі приноситимуть результат.

Василь НИТКА.

Ужгород.

Фото надано Берегівським лісгоспом.

golos.com.ua