Зарубіжні партнери підтримують заповідники та національні парки Полісся

П’ять заповідників та національних парків Полісся отримали нове обладнання від Глобального екологічного фонду та United Nations Development Programme.

Стаціонарні метеостанції, портативні радіостанції, гумові човни та інверторні генератори – це перша партія допомоги українським природоохоронцям від міжнародних партнерів.

Нове обладнання допоможе працівникам парків проводити метеорологічні спостереження, фіксувати рідкісні види, а також здійснювати загальний моніторинг біорізноманіття. Фахівці також будуть забезпечені безперебійним електропостачанням на час відключень електроенергії.

У рамках першої партії допомоги 27 радіостанцій, 15 генераторів, 9 стаціонарних метеостанцій та гумові човни отримали Нобельський Національний Природний Парк, Шацький національний природний парк, Рівненський природний заповідник, Поліський природний заповідник.

Закупівлю, доставку і передачу обладнання на загальну суму майже 1,5 мільйона гривень здійснено в межах проєкту UNDP-GEF «Сприяння сталому тваринництву та збереження екосистем на півночі України».

Наразі команда проєкту вже працює над формуванням наступної партії допомоги для забезпечення потреб природно-заповідного фонду Полісся.

Вікторія ПОЛЮХОВИЧ.

Фото з відкритих джерел.

http://www.golos.com.ua/news/196588