Заступник Голови Держлісагентства з питань діджиталізації разом з українською командою у Латвії

Державне агентство лісових ресурсів України

🇱🇻Заступник Голови Держлісагентства з питань діджиталізації (CDTO) Victor Smal разом з українською командою у Латвії

!🎓Цього разу тема навчання стосується інформаційних систем (розробка, впровадження і підтримка) в акціонерному товаристві «Державні ліси Латвії» (LVM).

💡Цікаві факти:

🔹 Латвійська платформа управління лісами називається LVM GEO 📲 (веб-додаток та офісний інструмент, картографічний Інтернет-додаток, програмне забезпечення і розширений додаток для користувачів).

🔹Геопросторові інформаційні технології використовуються в усіх бізнес-сферах (насіння та сіянці, відпочинок та полювання, будівельні мінерали, лісове господарство та його інфраструктура, виробництво та доставка);

🔹Платформа LVM GEO зберігає, редагує, аналізує дані ГІС. Використовується для створення та ведення бази даних ГІС. Цей ресурс працює також для централізованого зберігання даних.

🔹У залежності від об’єму даних, регулярності обміну, необхідного рівня безпеки обмін даних реалізується за допомогою DB LINK / API або SOAP (максимально часто повторюються).

🔹Денна заробітна плата за розробку програмного продукту складає від 380€ до 600€.

🔹Латвійські колеги відмовилися від паперового документообігу і перейшли на цифровий (заяви на відпустки, відрядження, звіти, документи).