Збідніли на мільярд: такими є збитки від весняних пожеж на Житомирщині

Для повної ліквідації наслідків стихії знадобиться 2 роки

Збитки від масштабних лісових пожеж, що тривали на Житомирщині навесні, оцінили у понад мільярд гривень. Тоді  у північних районах Житомирщини тривали масштабні лісові пожежі, внаслідок чого вогонь знищив 39 будинків.

Про це повідомив начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк,  пише Укрінформ.

Сахнюк додав, що для повної ліквідації наслідків стихії знадобиться 2 роки. Наразі увага зосереджена на тому, аби забрати якісну деревину, яка реалізовується і ці кошти залучаються на необхідні лісогосподарські заходи.

“Ми акумулюємо гроші на те, аби восени та навесні продовжити роботу.  На площах, пройдених пожежами, наразі працює 156 лісозаготівельних бригад, але їх не вистачає”, – зауважив Сахнюк.

За його словами, весняні пожежі охопили 43 тис. 200 га території, на 32 га відновили лісові культури та на 132 га провели реконструкцію.

Як інформував GreenPost, Уряд на засіданні 6 травня прийняв рішення про  виділення  37,7 мільйона гривень Держагентству лісових ресурсів для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків пожеж на Житомирщині.

За словами голови екокомісії Київради, пожежі будуть виникати й надалі, ставатимуть  масштабнішими.

В той же час на Житомирщині уже відновлюють ліси, пошкоджені вогнем.

https://greenpost.ua/news/zbidnily-na-milyard-takymy-ye-zbytky-vid-vesnyanyh-pozhezh-na-zhytomyrshhyni-i11142