Збитків на 8 мільйонів: на Закарпатті посадовців підозрюють у незаконній вирубці дерев

Слідчі ДБР повідомили про підозру службовим особам Державної лісової охорони Закарпатської області, яких підозрюють у незаконній вирубці дерев, що призвело до збитків на суму 8,5 млн гривень.

Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу ДБР.

“Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань повідомили про підозру службовим особам Державної лісової охорони Закарпатської області. Посадовці підозрюються у незаконному збуті лісу та зловживанні службовим становищем, вчиненому у складі організованої злочинної групи, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 246, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України)”, – сказано у повідомленні.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовці створили організовану групу та відшукували осіб, яким протиправно надавали дозвіл на проведення вирубок дерев для їх подальшого незаконного збуту. Такі дії завдали збитків державі на суму 8,5 млн грн.

Зазначається, що у разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Сьогодні, 04:37

https://www.volyn24.com/news/154090-zbytkiv-na-8-miljoniv-na-zakarpatti-posadovciv-pidozryuyut-u-nezakonnij-vyrubci-derev

***

Двоє посадовців лісової охорони вкрали лісу на 8,5 млн грн

20.06.2020 03:13

Повідомлено про підозру майстрам лісу Хустського лісництва ДП “Хустське лісове”. Посадовці підозрюються у незаконному збуті лісу та зловживанні службовим становищем, вчиненому у складі організованої злочинної групи, що спричинило тяжкі наслідки.

Фото: ДБР

Встановлено, що створили організовану групу та відшукували осіб, яким протиправно надавали дозвіл на проведення рубок дерев для їх подальшого незаконного збуту. Такі дії завдали збитків державі на суму 8,5 млн грн.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років, повідомляє пресслужба ДБР.

Прокуратура повідомляє, що підозру повідомлено лісничому цього ж лісництва, який до того ж, є депутатом Кошелівської сільської ради. Саме він організував і налагодив роботу “чорних лісорубів”, передає “Prozak”.

У ході досудового розслідування зібрано докази, які підтверджують, що підозрювані, в період 2019-2020 років, без оформлення відповідних документів, незаконно надали дозвіл на порубку понад 680 дерев буку та ялини на території лісництва. Відповідно до висновку експерта, сума заподіяних збитків складає понад 8 млн 550 тис грн.

https://stopcor.org/dvoye-posadovcziv-lisovoyi-ohorony-vkraly-lisu-na-85-mln-grn/