Зелені: Міністр тримає звіт про лісові пожежі під замком

Парламентська група “зелених” у земельному парламенті обурена тим, як міністр лісового господарства Свен Шульце (ХДС) вчинив з експертною доповіддю про заходи щодо захисту від пожеж у національному парку Гарц. Він повинен “негайно опублікувати доповідь”, зажадала парламентська група в п’ятницю. Звіт Дрезденського технічного університету перебував у розпорядженні міністерства понад два місяці. Тепер, на думку “зелених”, у доповідь мають внести виправлення або доповнення.

У Шульце “явно є проблеми з результатами доповіді”, сказала лідер парламентської групи Корнелія Люддеманн. Вона сказала, що це “загадка”, чому клієнт хоче внести виправлення або доповнення в науковий звіт. “Чому він хоча б не дозволяє членам парламенту ознайомитися з результатами всередині організації? Чому вони не направляються в міністерство Нижньої Саксонії, яке також несе відповідальність?” – запитала Люддеманн.

Торік у національному парку Гарц площею 25 000 гектарів також сталося кілька пожеж. У непрохідній місцевості їх можна було загасити лише з великими зусиллями. На початку вересня близько 1800 рятувальників протягом кількох днів боролися з полум’ям у районі Ширке. Округ оголосив про лихо, оскільки власних сил уже не вистачало. Уперше міжнародна підтримка була надана італійськими пожежними літаками та кількома пожежними вертольотами.

https://aussiedlerbote.de/2023/03/zelenye-ministr-derzhit-otchet-o-lesnykh-pozharakh-pod-zamkom/

Loading