Землі заповідника на Миколаївщині віддали у приватні руки: чиновників притягнуто до відповідальності

Сьогодні о 13:41

Землі заповідника на Миколаївщині віддали у приватні руки: чиновників притягнуто до відповідальності

Повідомлено про підозру посадовцю ГУ Держгеокадастру та екс-начальниці одного з районних відділів ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області за фактами зловживання службовим становищем та службової підробки (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст.366 УК).

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

За даними слідства, підозрювані, використовуючи своє службове становище, незаконно передали у приватну власність чотирьом громадянам земельні ділянки загальною площею 8 га, з яких частина земель площею майже 4 га знаходиться у постійному користуванні регіонального ландшафтного парку «Пріінгульський» та належать до категорії земель природно- заповідного фонду.

Так, екс-начальник одного з районних відділів Держгеокадастру внесла до офіційних документів недостовірні відомості про належність земель регіонального ландшафтного парку «Пріінгульський» до земель сільськогосподарського призначення, а посадова особа Головного управління Держгеокадастру підписала накази про затвердження проектів землеустрою щодо відведення та передачі земельних ділянок. .

Дії посадових осіб призвели до вилучення з державної власності земельних ділянок природно-заповідного фонду, що завдало тяжких наслідків інтересам держави на загальну суму понад 300 тис. грн.

Зазначимо, що у квітні 2021 року підозрюваної вже було повідомлено про підозру за аналогічними статтями. Йшлося про незаконне відчуження 14 га земель регіонального ландшафтного парку «Пріінгульський».

Розслідування продовжується. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

https://novosti-n.org/ua/news/Zemli-zapovidnyka-na-Mykolayivshhyni-viddaly-u-pryvatni-ruky-chynovnykiv-prytyagnuto-do-vidpovidalnosti-257041

Loading