Жителі Невади повинні захистити свої старовікові ліси

Наташа Маєвська
Reno Gazette Journal

Старі ліси дають усім нам стільки переваг: середовище проживання дикої природи, чисту питну воду, величезні можливості для відпочинку та відпочинку. Вони також відіграють важливу роль у зберіганні вуглецю, що допомагає боротися зі зміною клімату. 

Але ні для кого не секрет, що наші ліси знаходяться в біді через загрози, пов’язані зі зміною клімату, включаючи посуху, шкідників, хвороби та ризик лісових пожеж. За останні 20 років ми втратили понад мільйон акрів старих лісів. Ці загрози особливо поширені в нашій місцевості навколо озера Тахо та Сьєрра-Невада. За словами інспектора національного лісу Тахо Елі Ілано, у 2022 році в цьому лісі було 5 мільйонів мертвих дерев.

Ось чому я в захваті від того, що наприкінці грудня Лісова служба США оголосила про історичний план захисту старих лісів і заохочення адаптивного управління, щоб забезпечити виживання та процвітання старих лісів для майбутніх поколінь. Використовуючи найкращі наявні наукові знання та знання корінного населення, нова політика надасть менеджерам лісів по всій країні вказівки та гнучкість щодо того, як найкраще використовувати інструменти для управління та моніторингу старих і зрілих лісів.

Новий план заохочуватиме співпрацю з місцевими племенами, землевпорядниками та планувальниками агентств, щоб вони могли працювати разом, щоб керувати унікальними характеристиками своїх лісів, оскільки не існує універсального підходу, який би спрацював всюди.

Ці партнерства можуть бути змодельовані за партнерством Північної Юби в Національному лісі Тахо. Щороку ліс Тахо відвідує майже мільйон людей; і річка Північна Юба, яка протікає через нього, забезпечує водою майже 30 мільйонів жителів і підтримує сільськогосподарську продукцію, яка транспортується по країні.

Два роки тому було створено Партнерство Північної Юби, щоб допомогти зменшити ризик лісових пожеж через постійну посуху. Вісім партнерських груп розробили план використання проріджування та призначених протипожежних засобів для відновлення зарослої екосистеми та запобігання катастрофічній лісовій пожежі. Очікується, що реставрація проводитиметься поетапно та адаптуватиметься відповідно до зміни умов.

Нова загальнонаціональна директива має на меті надати таку гнучкість, щоб менеджери могли адаптуватися до порушень і мінливих умов на землі, щоб наші старі ліси були більш стійкими і щоб деякі зрілі ліси могли перерости у старіші ліси. У плані лісової служби чітко зазначено, що час діяти настав зараз. Стиглі та старі ліси потребують нашої допомоги. Якщо вони хочуть зберегтися й процвітати, нам потрібно прийняти розумну політику щодо управління цими незамінними ресурсами. Я вітаю Лісову службу за вжиття цієї давно назрілої дії, і Федерація дикої природи штату Невада з нетерпінням чекає на співпрацю з агентством, племінними та місцевими лідерами, щоб захистити наші лісові землі на благо всіх нас.

Наташа Маєвскі є консультантом з клімату та енергетики Федерації дикої природи Невади.

https://www.rgj.com/story/opinion/2024/02/08/nevadans-need-to-protect-our-old-growth-forests/72499913007/

Loading